جستجو کردن

قیمت سفره یکبار مصرف المپیک + پخش تولیدی عمده کارخانه

سفره یکبار مصرف المپیک مزایایی نظیر سهولت استفاده، عدم نیاز به شستشو و بهداشتی بودن را دارد و می‌ توان در مناسبت‌ ها استفاده نمود.

سفره یکبار مصرف المپیک

سفره یکبار مصرف المپیک

استفاده از سفره‌ یکبار مصرف المپیک می‌ تواند هزینه و زمان مربوط به شستشو و نگهداری سفره‌ های پارچه‌ای را کاهش دهد.

همچنین شما نیازی به پرداخت هزینه برای خدمات شستشو یا آب و برق برای شستشوی سفره‌ها ندارید.

این کالا کاربرد گسترده ای دارد و در مکان‌ ها و رویدادهای مختلف مانند میهمانی‌ ها و مراسمات رایج هستند، آنها به عنوان جایگزینی موقت برای سفره‌ های پارچه‌ای یا سفره‌های سنتی استفاده می‌ شوند.

با استفاده از این محصول، می‌ توانید از خطرات بهداشتی مانند انتقال عفونت و باکتری‌ ها کاسته و بهداشت شخصی را حفظ کنید.

مشخصات سفره یکبار مصرف المپیک

مشخصات سفره یکبار مصرف المپیک مشخصات سفره یکبار مصرف المپیک به این صورت است که جنس بسیار خوبی دارد و به مرور زمان رنگ خود را از دست نمی دهد.

سفره‌های یکبار مصرف در اندازه‌ ها و اشکال مختلفی در دسترس هستند که آنها می‌ توانند مستطیلی، مربعی، گرد و یا شکل‌های دیگری داشته باشند.

نمونه های مختلف سفره دارای طرح‌ ها و رنگ‌ های زیبا و جذاب هستند و با اکثر سلیقه ها سازگار می باشد.

این محصولات معمولاً در بسته‌ بندی‌ های چندتایی عرضه می‌ شوند که این بسته‌ بندی‌ ها می‌ توانند شامل تعداد مشخصی از سفره‌ ها باشند و برای حمل و نگهداری آسان طراحی شده‌اند.

خرید سفره یکبار مصرف المپیک

خرید سفره یکبار مصرف المپیک هنگام خرید سفره المپیک یکبار مصرف به جنس آن توجه کنید، اگر سفره از جنس با کیفیت بالا و مقاوم ساخته شده باشد، می‌توانید از آن برای مدت بیشتری استفاده کنید و از پاره شدن آن جلوگیری کنید.

در صورتی که به تعداد زیادی از این محصولات نیاز دارید، بسته بندی‌ های حاوی تعداد مناسبی را انتخاب کنید، این کار می‌ تواند هزینه را کاهش داده و نیازهای شما را برآورده کند.

برخی سفره‌ های یکبار مصرف دارای ویژگی‌ های خاصی مانند ضد آب یا لبه‌ های دسته‌ دار هستند، اگر این ویژگی‌ ها برای شما مهم هستند، مطمئن شوید که سفره‌ هایی را انتخاب کنید که این ویژگی‌ ها را دارا باشند.

در نظر داشته باشید که برخی محصولات می‌ توانند باعث تولید زباله شوند، در صورت امکان، از سفره‌ هایی استفاده کنید که از مواد بازیافت‌پذیر تهیه شده‌اند.

قیمت سفره یکبار مصرف المپیک + خرید و فروش

قیمت سفره یکبار مصرف المپیک + خرید و فروش نوع جنسی که در ساخت سفره‌ یکبار مصرف المپیک استفاده می‌ شود، تأثیر زیادی بر قیمت آن دارد.

سایز و ابعاد سفره نیز می‌ توانند تأثیری در قیمت آن داشته باشند، سفره‌های بزرگتر و به ازای مصرف بیشتر هزینه بیشتری دارند و با نوساناتی همراه است.

هزینه‌ های مواد اولیه، فرآیند تولید، بسته‌ بندی، حمل و نقل و هزینه‌ های دیگر مرتبط با تولید سفره‌ های یکبار مصرف می‌ تواند به عنوان یک عامل موثر در تعیین قیمت آنها مطرح شود.

قیمت حدودی این محصول تقریبا 30000 تومان الی 300000 تومان می باشد که با توجه به جنس، سایزبندی متفاوت است.

شما خریداران گرامی برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بادوام ترین سفره را تهیه نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *